IoT Lab – Rzetelne testy Porównania Porady Nowinki Wiedza techniczna

IoT Lab – Rzetelne testy Porównania Porady Nowinki Wiedza techniczna

NEEBo T10 MIX vs NEEBo T10 Home – pionowe odkurzacze nie tylko do domu

PAPPI T10 MIX vs PAPPI T10 Home

Maciej Lewczuk

Odkurzacze pionowe konstruowane są tak, aby przypominały zwykłe miotły szczotkowe lub znane z dawnych lat odkurzacze ręczne Kaśka, gdzie dwie szczotki napędzane przez kółka w popychanej przez użytkownika obudowie zmiatały do jej wnętrza kurz i inne zabrudzenia. Zapewne pamiętają ją seniorzy, choć i teraz można kupić podobne konstrukcje.

Obecnie dostępne odkurzacze pionowe różnią się od siebie dość znacznie. Wyposażone są zazwyczaj w mocny silnik, układ ssący, bezworkowy pojemnik na kurz. Zasilane są w akumulator, dzięki któremu można korzystać z urządzenia wszędzie, bez konieczności podłączania do sieci energetycznej – wysprzątać cały dom, sufity, szafy, a także samochód, a potem wystarczy podłączyć urządzenie do bazy ładującej, którą zazwyczaj przykręca się do ściany i na niej można zawiesić odkurzacz.

W ofercie Awangard pojawiły się urządzenia nowej na rynku europejskim marki NEEBo. Wśród nich znajdują się obecnie dwa najnowsze modele odkurzaczy pionowych NEEBo T10 MIX i NEEBo T10 Home. O łączących je i różniących je elementach przeczytacie poniżej.

Baza to podstawa

W przypadku obydwu odkurzaczy pionowych NEEBo T10 MIX i NEEBo T10 Home baza odkurzacza jest taka sama.

PUPPYoo

Baza składa się z ergonomicznego uchwytu z obudową mieszczącą silnik i akumulator, a także odłączanego pojemnika na kurz o pojemności 0,6 litra z wyjmowanym zmywalnym filtrem HEPA.

PUPPYoo

Łączącym je elementem jest także baza ładująca z możliwością montażu na ścianie.

Różnice w akcesoriach

Identyczne bazy łączące obydwa modele nie stanowią same w sobie kompletnych urządzeń. Aby spełniały swoje zadania, muszą mieć podłączone akcesoria.

Obydwa zestawy zawierają takie akcesoria jak baza ładująca (z możliwością powieszenia odkurzacza po przymocowaniu jej do ściany), końcówka szczelinowa z wysuwaną końcówką ze szczotką i długą końcówką szczelinową.

NEEBo T10 MIX dostarczany jest z ultrapłaską końcówką podłogową i rurą łączącą ją z bazą, którą można zginać do 90 stopni w połowie po naciśnięciu przycisku.

Końcówkę podłogową można zamienić na małą turboszczotkę, która pozwoli usunąć większe zabrudzenia lub kurz z dywanów, tekstylnych pokryć meblowych itp.

NEEBo T10 Home dostarczany jest z jednolitą rurą, do której przyłącza się dużą turboszczotkę. W przypadku chęci odkurzania w nietypowych miejscach w zestawie znajduje się elastyczna rura.

NEEBo poznacie w działaniu

Duża moc ssania oraz szeroki pakiet końcówek pozwalają wydajnie wykorzystać odkurzacze do wielu zastosowań. Podstawowe to oczywiście sprzątanie szeroko pojętych powierzchni płaskich – podłóg, ścian, sufitów, mebli, parapetów itp. Stosując różne końcówki, można wydajnie sprzątać także kafelki, dywany, wykładziny, jak również tapicerkę w samochodzie, w którym sprawdzą się także końcówki szczelinowe z wysuwaną nakładką ze szczotką.

Akumulator o pojemności 2500 mAh pozwala na pracę do 45 min w trybie standardowym i do około 15 minut w trybie wysokiej wydajności z podłączoną turboszczotką. Po wyczerpaniu energii ładowanie trwa do 4 godzin.

Sprzęt do testów i porównań dostarczył sklep Awangard.

Przewagi Awangard

Satysfakcja gwarantowana

Każdy konsument nabywający produkt w sklepie internetowym oraz opłacając zamówienie on-line, ma prawo odstąpić od umowy sprzedaży produktu bez podania żadnej przyczyny w terminie 14 dni od dnia, w którym wszedł w posiadanie urządzenia.

Dodatkowo w ramach programu „SATYSFAKCJA GWARANTOWANA” Klienci do 14 dni mają szansę sprawdzenia wybranego robota ze sklepu Awangard, którego zdecydują się kupić. To oznacza możliwość wyciągnięcia produktu z oryginalnego opakowania, uruchomienia i używania w swoim domu, aby sprawdzić, czy jakość jego pracy odpowiada docelowym potrzebom.

Jeśli Ci się nie spodoba, możesz go zwrócić, a sklep go przyjmie, jeżeli spełnione zostaną określone warunki lub wymienimy go na inny model, który klient wybierze.

Z programu nie mogą korzystać osoby prawne, jednostki organizacyjne, które nie mają osobowości prawnej i osoby fizyczne prowadzące działalność gospodarczą, które kupują produkt związany z prowadzoną przez nią działalnością gospodarczą lub zawodową, a także podmioty mające podpisane umowy dystrybucyjne lub inne umowy, których przedmiotem jest dostawa produktów objętych programem.

Gwarancja VIP

Gwarancję VIP można dokupić do pojedynczych produktów z sekcji Robotów hybrydowych, Robotów do mycia okien, Mop, Odkurzaczy pionowych i cyklonowych.

Wyłączone z Gwarancji są akcesoria, zestawy oraz produkty z sekcji Outlet i Gadżety.

Gwarancja jest zakupywana wraz z urządzeniem, nie ma możliwości jej późniejszego zakupu.

Zarabiaj z Awangard

Awangard oferuje możliwości współpracy niemal każdemu. Partnerem może zostać każdy przedsiębiorca, który chciałby w swoim sklepie / punkcie detalicznym / na wyspie w galerii zaprezentować produkty z Awangard, a także gdy chcesz, aby te produkty uzupełniły Twoją ofertę promocyjną.

Jeśli chcesz sprzedawać urządzenia z Awangard wśród znajomych, sąsiadów, na prezentacjach, to sklep Awangard zaprasza do kontaktu.

Jeśli jesteś blogerem, influencerem, youtuberem i chcesz sprawdzić w działaniu i zaprezentować na lamach swojego medium recenzję lub zrobić porównanie produktów z Awangard z konkurencyjnymi urządzeniami, to śmiało zgłoś się, a niezwłocznie pojawi się kontakt z propozycją współpracy.

Zapraszamy do komentowania i przesyłania treści za pomocą kanałów społecznościowych. Twórcy najciekawszych komentarzy w danym tygodniu mają szansę otrzymać ciekawe nagrody.

Facebook Comments