IoT Lab – Rzetelne testy Porównania Porady Nowinki Wiedza techniczna

IoT Lab – Rzetelne testy Porównania Porady Nowinki Wiedza techniczna

Medisana – produkty prozdrowotne i wellness

Medisana – produkty prozdrowotne i wellness - tytuł

Medisana, to firma, która zajmuje się produkcją urządzeń wspomagających higienę osobistą, terapię ruchową, masujących różne partie ciała, wpisujących się w asortyment produktów wellness, smart beauty, itp.

O tym, że nie wystarczy się zdrowo odżywiać, pić wodę i ruszać, aby dobrze się czuć wiedzą niemal wszyscy. Wymienione działania są niezwykle ważne, ale w wielu przypadkach okażą się niewystarczające.

Zapewne sporo czytelników się z nami nie zgodzi, ale wystarczy pomyśleć o tym, że wiele osób korzysta na co dzień choćby z wagi, sprawdzając, czy kilogramy tłuszczu ubywają lub przybywają kilogramy mięśni. Wiele osób kontroluje także ciśnienie tętnicze, wymaga nawilżania powietrza ze względu na problemy z oddychaniem, itp.

Jednakże gros produktów firmy Medisana przeznaczonych jest do masażu różnych partii ciała.

Medisana – produkty wellness

Wśród produktów wellness, które oferuje Medisana, znajdują się takie produkty jak lusterka kosmetyczne.

Powiększające lusterko z przyssawką i dookólnym oświetleniem LED pozwala na jego umieszczenie na zwykłym lustrze, kafelkach, szybie, i tym podobnych gładkich powierzchniach.

Przenośne stojące lusterko z dwoma zwierciadłami (zwykłe i z 5krotnym powiększeniem) oraz dookólnym oświetleniem LED oraz niemal identyczne, ale znajdujące się na wysokiej podstawce lusterko z dwoma zwierciadłami (zwykłe i z 5krotnym powiększeniem) oraz dookólnym oświetleniem LED, które może nie jest tak uniwersalne jak Xiaomi Amiro, ale działać podobnie.

Do pielęgnacji skóry twarzy Medisana oferuje między innymi delikatnie czyszczącą i pobudzającą wibracjami szczoteczkę elektryczną z wymiennymi końcówkami. Jest podobna do opisywanego jakiś czas temu urządzenia do oczyszczania twarzy NEEBo SmatWATER.

Urządzenie do terapii światłem pozwala na wykorzystanie niebieskich diod – efekt antybakteryjny, a także czerwonych – pobudza skórę do regeneracji. Może być ciekawą alternatywą do NEEBo SmartWATER Skin Care.

Sauna do twarzy rozluźni napięte mięśnie twarzy i pozwoli na rozszerzenie porów, dzięki czemu oczyszczanie będzie skuteczniejsze, jak również aplikacja kremów i serum przyniesie lepsze efekty. Dla lepszego efektu można w niej stosować różnego rodzaju olejki aromatyczne.

Urządzenie do redukcji owłosienia pozwala na 6-stopniowe ustalenie intensywności naświetlania cebulek włosowych. Dzięki niemu włosy przestają rosnąć w naświetlonym miejscu.

Cała rodzina produktów do pielęgnacji paznokci, w której znajdują się różnego rodzaju pilniczki elektryczne, polerki, a także naświetlarki UV do specjalnych lakierów, w tym hybrydowych.

AC 850 | Cellulite massager

Antycellulitowe urządzenie masujące, którego zadaniem jest stymulacja przepływu krwi w skórze i mięśniach, rozluźniania mięśni i skóry, dzięki czemu pozytywnie wspiera walkę z cellulitem. Może ono być komplementarnym urzędzeniem dla NEEBo SmartWATER Przenośnego masażera do skóry z funkcją nasycania wody wodorem.

Medisana – produkty do masażu

Firma Medisana jest jednak najbardziej znana z różnego rodzaju urządzeń do masażu.

Najlepszymi urządzeniami, które są oferowane klientom, są rozkładane fotele masujące z serii MS 2000 i MS 1000, które często można spotkać na lotniskach, w centrach handlowych, gdzie za drobną opłatą można odetchnąć, poddając się masażowi kręgosłupa i mięśni w niemal całym ciele.

Dla mniej wymagających są fotele RS 800 i RS 700, z mniejszą ilością elementów masujących.

Jeśli ktoś już ma ulubiony fotel, krzesło biurowe, to może użyć nakładki masująco-relaksującej MC 826. Masaż shiatsu, połączony z rozgrzewaniem końcówek masujących daje wytchnienie podczas długiej pracy.

Gdy ktoś woli poleżeć i być jednocześnie masowanym wibracyjnie, to i dla niego znajdzie się rozwiązanie, czyli mata MM 825. Dodatkiem jest możliwość włączenia funkcji grzania.

Są też poduszki, nakładki na kark, masażery do stóp, ręczne masażery wibracyjne do dłoni i z wysięgnikiem do karku i pleców, a nawet bujane fotele z funkcją masażu.

Spektrum produktów jest bardzo duże i każdy może znaleźć coś dla siebie.

Urządzenia do testów docierają do nas dzięki Awangard.

Zapraszamy do komentowania i przesyłania treści za pomocą kanałów społecznościowych. Twórcy najciekawszych komentarzy w danym tygodniu mają szansę otrzymać ciekawe nagrody.

Facebook Comments