IoT Lab – Rzetelne testy Porównania Porady Nowinki Wiedza techniczna

IoT Lab – Rzetelne testy Porównania Porady Nowinki Wiedza techniczna

PUPPYoo WUHAN vs Dyson Big Ball Multi floor 2

Dyson vs Puppyoo

Firmy Dyson nie trzeba chyba nikomu przedstawiać. Można powiedzieć, że jest to jedna z najbardziej rozpoznawalnych marek w świecie odkurzaczy. Naszym głównym tematem będzie porównanie produktu Dysona z urządzeniem bardzo dobrze prosperującej marki PUPPYoo. Dokładnie chodzi o porównanie modeli Dyson Big Ball Multi Floor 2 i PUPPYoo WUHAN WP9005B.

Big Ball Mulit Floor 2

Big Ball Multi Floor 2 to jeden z najnowszy produktów firmy Dyson. Wyglądający jak statek kosmiczny odkurzacz cyklonowy waży 8.6 kg, a w najwyższym punkcie ma 35,5 cm wysokości. Ważna jest moc ssania, która w tym odkurzaczu osiąga do 160 AW (Air Watts), co pozwala posprzątać nawet najbardziej zabrudzone miejsca.

Drugą bardzo interesującą rzeczą, która wyróżnia go na tle innych to fakt, iż nie można go wywrócić! Tak to prawda! Środek ciężkości Big Ball Multi Floor 2 został zaprojektowany z dokładnością do 3 mm, dzięki czemu, po przewróceniu, samodzielnie wraca on do pierwotnej pozycji roboczej.

Specjalnie dopasowana końcówka podłogowa Musclehead, zależnie od rodzaju podłoża, zwiększa lub zmniejsza moc ssania.

Jedną z najważniejszy rzeczy w odkurzaczu jest jego poręczność. Ten model został wyposażony w specjalny przegubowy uchwyt, który może się obracać o 360 stopni, dzięki sterowanie końcówką jest bardzo łatwe.

Jak w każdym robocie cyklonowym opróżnianie pojemnika na brud jest bardzo łatwe i higieniczne. Dzięki jednemu przyciskowi, można się pozbyć całej zawartości zbiornika.

Odkurzacz został specjalnie zaprojektowany pod względem akustycznym, aby zmniejszyć generowany hałas nawet do 25%, w stosunku do swojego poprzednika.

Ostatnią, aczkolwiek ważną informacją są akcesoria, które dostaniemy razem z odkurzaczem. W zestawie jest główna końcówka podłogowa, a dodatkowo firma Dyson oferuje specjalną szczotkę do czyszczenia schodów i trudno dostępnych szczelin.

Wykonanie tego urządzenia jest bardzo dobre, gdyż producent zastosował wysokiej jakości tworzywo sztuczne.

PUPPYoo WUHAN WP9005B

Tak jak w poprzednim modelu zaczniemy od mocy. PUPPYoo WUHAN WP9005B ma moc 800 W, dodatkowo silnik rozkręca się aż do 23 000 RPM, co jak na 5,8 kg wagę jest świetnym wynikiem.

W najwyższym punkcie wysokość obudowy wynosi 26,4 cm.

Odkurzacz na końcówce podłogowej ma przycisk sterowania nożnego, którym można dostosować siłę ssania do każdej nawierzchni. Szczotka 2-w-1 również z łatwością poradzi sobie z sierścią zwierząt domowych i innymi zanieczyszczeniami.

Uchwyt jest bardzo poręczny. Łączy się z rurą teleskopową o długości 81 cm elastycznym wężem o długości 160 cm. Przewód zasilający ma przy pełnym wyciągnięciu długość 5 m. Dzięki rurze i długiemu przewodowi możemy dostać się do najtrudniej dostępnych miejsc w mieszkaniu, bez konieczności przełączania wtyczki zasilającej do innych gniazdek sieci energetycznej.

Dzięki technologii cyklonowej (bezworkowa separacja śmieci) i pojemnikowi, który może pomieścić aż do 2,5 l kurzu, nie będziesz musiał martwić się zmniejszeniem mocy ssania – pozostaje ona taka sama, aż do zapełnienia zbiornika. Pozbywanie się kurzu jest proste i higieniczne, w przeciwieństwie do wyciągania, uciążliwych w użytkowaniu, worków. Wystarczy jeden przycisk, aby pozbyć się całej zawartości zbiornika i wysypać je do kosza na śmieci.

Oczywiście nie możemy zapomnieć o akcesoriach. Firma PUPPYoo, oprócz podstawowej zawartości, raczy nas specjalną okrągłą szczotką i drugą cieniutką końcówką przeznaczoną do sprzątania różnej wielkości szczelin.

Wykonanie tego urządzenia stoi na wysokim poziomie. Rurka wykonana z nierdzewnej stali, dobrej jakości tworzywo, a całość zaprojektowana jest w taki sposób, aby urządzenie było odporne na uderzenia i zarysowania.

Sprzęt do testów i porównań dostarczył sklep 7neebo.shop.

Przewagi 7neebo

Satysfakcja gwarantowana

Każdy konsument nabywający produkt w sklepie internetowym oraz opłacając zamówienie on-line, ma prawo odstąpić od umowy sprzedaży produktu bez podania żadnej przyczyny w terminie 14 dni od dnia, w którym wszedł w posiadanie urządzenia.

Dodatkowo w ramach programu „SATYSFAKCJA GWARANTOWANA” Klienci do 14 dni mają szansę sprawdzenia wybranego robota ze sklepu 7neebo.shop, którego zdecydują się kupić. To oznacza możliwość wyciągnięcia produktu z oryginalnego opakowania, uruchomienia i używania w swoim domu, aby sprawdzić, czy jakość jego pracy odpowiada docelowym potrzebom.

Jeśli Ci się nie spodoba, możesz go zwrócić, a sklep go przyjmie, jeżeli spełnione zostaną określone warunki lub wymienimy go na inny model, który klient wybierze.

Z programu nie mogą korzystać osoby prawne, jednostki organizacyjne, które nie mają osobowości prawnej i osoby fizyczne prowadzące działalność gospodarczą, które kupują produkt związany z prowadzoną przez nią działalnością gospodarczą lub zawodową, a także podmioty mające podpisane umowy dystrybucyjne lub inne umowy, których przedmiotem jest dostawa produktów objętych programem.

Gwarancja VIP

Gwarancję VIP można dokupić do pojedynczych produktów z sekcji Robotów hybrydowych, Robotów do mycia okien, Mop, Odkurzaczy pionowych i cyklonowych.

Wyłączone z Gwarancji są akcesoria, zestawy oraz produkty z sekcji Outlet i Gadżety.

Gwarancja jest kupowana wraz z urządzeniem i nie ma możliwości jej późniejszego zakupu.

Zarabiaj z 7neebo

NEEBo oferuje możliwości współpracy niemal każdemu. Partnerem może zostać każdy przedsiębiorca, który chciałby w swoim sklepie / punkcie detalicznym / na wyspie w galerii zaprezentować produkty z 7neebo, a także gdy chcesz, aby te produkty uzupełniły Twoją ofertę promocyjną.

Jeśli chcesz sprzedawać urządzenia z 7neebo wśród znajomych, sąsiadów, na prezentacjach, to sklep 7neebo zaprasza do kontaktu.

Jeśli jesteś blogerem, influencerem, youtuberem i chcesz sprawdzić w działaniu i zaprezentować na lamach swojego medium recenzję lub zrobić porównanie produktów z 7neebo.shop z konkurencyjnymi urządzeniami, to śmiało zgłoś się, a niezwłocznie pojawi się kontakt z propozycją współpracy.

Facebook Comments